Preskoči na glavni sadržaj Preskoči na pretragu

POSTANI I TI DIO NAŠEG TIMA – OGLAS ZA POSAO

Oglas za posao

REFAM CREATIVE SOLUTIONS – REC d.o.o. ima potrebu za angažovanjem dodatnog člana u timu koji će svojim radom doprinijeti kako vlastitom razvoju tako i razvoju naše kompanije.

Konsultantska firma REC d.o.o. objavljuje

1. Stručni saradnik za javne nabavke (1 izvršilac )

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
  • VSS, Ekonomski fakultet, Pravni fakultet ili drugi fakultet
  • Radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima javnih nabavki,
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Poželjno: posjedovanje Certifikata za trenera Agencije za javne nabavke BiH

Opis radnog mjesta
  • kreiranje sadržaja seminara, radionica i drugih edukativnih sadržaja iz oblasti javnih nabavki i drugih oblasti prava,
  • priprema i realizacija odgovora na pitanja nakon održanih seminara,
  • ažuriranje Portala RECko – javne nabavke,
  • pružanje konsultantskih usluga klijentima REC-a (putem telefona ili u pisanom obliku),
  • organizacija i učešće u seminarima,
  • pripremanje stručnih materijala za radionice i dr. materijala za različite vrste stručnog, odnosno profesionalnog usavršavanja,
  • pisanje tekstova za stručni časopis “Pravo i finansije“,
  • uređivanje registra propisa (aktivno praćenje i upoznavanje sa novim zakonskim propisima),
  • ostali poslovi stručnog saradnika za javne nabavke iz okvira navedenog,
  • stalna edukacija.

Od vas očekujemo:
  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Odgovornost
  • Detaljan rad
  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu

Nudimo vam
  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i dodatne edukacije
  • Stimulativna primanja i napredovanje u skladu sa rezultatima
  • Petodnevnu radnu sedmicu (slobodni vikendi)

Ukoliko smatrate da ste upravo Vi pravi kandidat za jednu od navedenih pozicija, te njegujete profesionalan pristup u radu sa internim i vanjskim korisnicima kako je to opisano u ovom konkursu a ispunjavate navedene uvjete, molimo Vas da dostavite:

  • CV
  • Skeniranu diplomu
  • Kopija vozačke dozvole
  • Skeniranu licencu (ukoliko kandidat posjeduje licencu trenera za javne nabavke)

Na e-mail adresu: rec@rec.ba

Mjesto rada: Sarajevo, Jukićeva br 2.

Oglas ostaje otvoren do 01.11.2024. godine.

Vaša će prijava biti tretirana sa prikladnom pažnjom i striktnim povjerenjem.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani i uključeni u daljnji selekcijski proces.

S poštovanjem,

Vaš REC d.o.o.